POSLECH: Prolomit vlny: Běhání už není golfem chudých / Radio Wave

Home/Ostatní/POSLECH: Prolomit vlny: Běhání už není golfem chudých / Radio Wave

POSLECH: Prolomit vlny: Běhání už není golfem chudých / Radio Wave

Není těžké zamilovat se do běhání. V podstatě k němu potřebujete „jen“ vhodné boty a někdy ani ty ne. Jestli vám učarovala kniha Born to Run, pak jste nejspíš místo do bot investovali do kvalitního kartáče na drhnutí špíny z nohou. Lidé běhají rádi a stále víc, takže běh je v posledních letech i dobrým obchodem.

Běhá se téměř všude. Meditativně a intimně v lese, kde vás vyruší leda tak zvěř, nebo ve stísněných centrech měst za cenu toho, že jediná zeleň, kterou po cestě zahlédnete, bude ta na semaforu. Nic proti tomu, pokud žijete v centru Prahy, nemáte často moc na výběr…

Příspěvek byl na webu Rádia Wave zveřejněn 25. srpna 2016 autorem Petrem Bouškem.

 

Odkaz na e-book

NEWSLETTER

Jednou měsíčně vás budu informovat o novinkách (rozhovory, recepty, běžecký trénink atd.) na tomto blogu. Bez spamu a s možností kdykoliv se z odběru odhlásit.

Skvělé, vše proběhlo v pořádku. Novinky z blogu jsou na cestě do vašeho emailu.

By | 2017-04-23T13:08:43+02:00 Únor 2nd, 2017|Ostatní|0 Comments

About the Author:

Jsem bloger, aktivní běžec, kuchař ve vegetariánské restauraci a milovník zeleného čaje. Jsem rád v kontaktu s lidmi, kteří mě naplňují a inspirují.

Leave A Comment

eight + 2 =

Sdílet

Send this to a friend

Ahoj, našel jsem pro tebe zajímavou stránku: POSLECH: Prolomit vlny: Běhání už není golfem chudých / Radio Wave! Najdeš ji na této stránce: http://bit.ly/2jB9MLz