O mně

Zaujal vás tento blog a rádi by jste se dozvěděli více o jeho autorovi? Skvělé, váš zájem mě opravdu těší.

Jmenuji se Miroslav Knedla

Jsem bloger, aktivní běžec a vegetarián v jedné osobě. Vegetariánské stravě se věnuji i ve své profesi kuchaře. Rád poznávám lidi, kteří mě naplňují inspirací a podněcují k akci. Oslovují mě myšlenky minimalismu, zerowaste a faitrade obchodu.

Svým psaním na blogu bych rád oslovil ty, kteří stejně jako já věří tomu, že bech není jen o naměřených kilometrech nebo medailích ve vitrínách.

Roky se věnuji běhu

Přibližně naběhaných kilometrů

Let praxe v oboru kuchař

Roky ve vegetariánských restauracích

Video

Jsem běžec.

Můj běh je oslavou života.

Mé schopnosti

V současné době pracuji jako kuchař ve vegetariánské restaurci REBIO v centru Brna. Ve volném čase se věnuji psaní knihy Tak trochu jiný běh a taky běhu samotnému.

Donec egestas, odio et tempor mattis, lacus augue sagittis risus, nec pharetra ligula dolor non nisl. Cras justo leo, vestibulum et luctus sit. Lorem ipsum dolor sit consectetur adipiscing elit. Nunc ex sem, facilisis sed viverra nec.
  • Vegetariánské recepty
  • Psaní blogu
  • Běh

Jsem autorem e-booku

Kromě blogu si můžete také přečíst e-book, který je k dispozici zdarma

E-book plný praktických rad pro začínající běžce

Den, kdy jsem poprvé vyběhl na běžecký trénink, je hodně daleko. Nikdy nezapomenu na ten pocit, kdy jsem si zavazoval tkaničky od bot a na krk mi pražilo odpolední slunce. V uších mi zněla hudba a na čele se v odpoledním slunci objevily první krůpěje potu. Ani zdaleka jsem netušil, jestli je běh přesně ten pohyb, který potřebuji. Věděl jsem ale, že potřebuji „něco“ udělat, změnit. Tak jsem to zkusil a vyběhl…

V této malé e-knize bych se mohl dlouze rozepsat o tom, jak správně vybrat obuv a běžecký textil, popsat principy zdravého stravování a běžeckého jídelníčku, doplnil bych informace o pitném režimu, o rozcvičování před během a po běhu, ukázal bych vám, jak vést běžecký deník, jak zvyšovat rychlost, sílu a vytrvalost, jak je důležité myslet na regeneraci a odpočinek, jak se dobře připravit na svůj první závod, jak po něm regenerovat, případně jak se vyhnout nejčastějším běžeckým zraněním atd.