ODJINUD: Nový začátek

Unavovalo mě i mluvení. Někdy mi dělalo problém vzít do ruky sklenici vody a napít se. Ráno jsem se obvykle budila s pocitem, že nevyjdu schody. To všechno pár měsíců po tom, co jsem na olympiádě v Soči 2014 dojela pátá na volné třicítce. Od éry Kateřiny Neumannové to byl pro české běžkyně na lyžích nejlepší výsledek, ale já si připadala všelijak, jen ne jako kvalitní sportovec.

NAVIGACE: Úvodní stránka » Blog » ODJINUD: Nový začátek

Nový začátek

Sednul na mě streptokok, nezabraly ani čtvery antibiotika, plácala jsem se v tom čtyři měsíce, úplně bez energie.

Lidi v mém okolí říkali, že si tělo vybralo pauzu poté, co si sáhlo do rezerv, prý prostě jen potřebovalo restart. Sama jsem to ale cítila trochu jinak. Nemohlo za to jen vyčerpání z náročného programu, ale taky prostředí, v němž jsem se pohybovala. Naplno na mě dolehly věci, které mě trápily celou kariéru.

Autor: Eva Vrabcová Nývltová

WWW: bezfrazi.cz

Miroslav Knedla

Jsem bloger, aktivní běžec a vegetarián v jedné osobě. Vegetariánské stravě se věnuji i ve své profesi kuchaře. Rád poznávám lidi, kteří mě naplňují inspirací a podněcují k akci. Oslovují mě myšlenky minimalismu, zerowaste a faitrade obchodu.

Kategorie:

Můj vnitřní vesmír

Štítky:

běh, přechod do dalšího životního období, běžecká krize

Další příspěvky

ODJINUD: Trenér tragédů

ODJINUD: Co mě naučilo běhání

ODJINUD: Ultramaratonský rébus

Diskuze

Budeme rádi, když nám vyslovíte svůj názor k tomu, co jste si právě přečetli. Respektujte prosím pravidla diskuze na blogu. Jejich porušení znamená automatické smazání komentáře, případně ban uživatele. bez předchozího upozornění.