Tak trochu jiný běh

Kniha Tak trochu jiný běh je o náhledu na běh jako prostředku osobního rozvoje. jejím obsahem je můj životní příběh, podaný prostřednictvím vyprávěného příběhu.

Knihu ještě stále piši, proto se zatím můžete podívat na mou první e-knihu. Pokud vás zajímají novinky ohledně mého psaní knihy nebo tohoto blogu, můžete se přihlásit k odběru novinek.

Autorský deník

6. dubna 2018

Google dokumenty:

„Dlouho jsme si nenapsali o knize, ale to neznamená, že na ní nepracuji :)“ Tímto dialogem jsem začínal zprávu kamarádce, která mi s knihou pomáhá. při psaní se mi zavírají oči a nejraději bych usnul. Vrátil jsem se z práce a hodinky mi pípají: 15 000 kroků mám od 05:00 ráno za sebou. Ale… je čas psát. Aspoň mám jistotu, že večer usnu  rychle 🙂  Nepíši denně, jak se doporučuje všem začínajícím autorům, ale píši… A to je důležité.

Stav: 65 stran

12. března 2018

Google dokumenty:

„Tak jsem se na to podívala a sem tam něco opravila nebo navrhla opravy. A hlavně piš“ Když jsem se dnes podíval do dokumentu na Googlu, našel jsem čtyřicet návrhů na úpravu 😀 No, tak jsem se do toho pustil. Kniha dál vzniká a působí mi to radost. Včera jsem psal cestou z Ostravy a napsal ve vlaku přes telefon asi pět stránek. Totální ponoření do textu – flow. Miluju ty chvíle.

Stav: 31 stran

23. února 2018

Facebook:

„Piš Mirku, má to smysl.“ Tak skončilo povídání dnes dopoledne s jednou literární redaktorkou z Albatros Media. Mám napsaných 100 stran, ale to je spíš osobní deník, než text k publkování. Tak začnu ještě jednou. Tohle je prvních 19 stran 😉 Napsat knihu není vůbec jednoduché 😉

Stav: 19 stran

Rozhovor s autorem

Pořadatelé ultra maratonského závodu Brněnský masakr mě požádaly o rozhovor. Najdete v něm i malou upoutávku na knihu.