E-book plný praktických rad pro začínající běžce

Den, kdy jsem poprvé vyběhl na běžecký trénink, je hodně daleko. Nikdy nezapomenu na ten pocit, kdy jsem si zavazoval tkaničky od bot a na krk mi pražilo odpolední slunce. V uších mi zněla hudba a na čele se v odpoledním slunci objevily první krůpěje potu. Ani zdaleka jsem netušil, jestli je běh přesně ten pohyb, který potřebuji. Věděl jsem ale, že potřebuji „něco“ udělat, změnit. Tak jsem to zkusil a vyběhl…

V této malé e-knize bych se mohl dlouze rozepsat o tom, jak správně vybrat obuv a běžecký textil, popsat principy zdravého stravování a běžeckého jídelníčku, doplnil bych informace o pitném režimu, o rozcvičování před během a po běhu, ukázal bych vám, jak vést běžecký deník, jak zvyšovat rychlost, sílu a vytrvalost, jak je důležité myslet na regeneraci a odpočinek, jak se dobře připravit na svůj první závod, jak po něm regenerovat, případně jak se vyhnout nejčastějším běžeckým zraněním atd.

Proč si e-book stáhnout a přečíst?

Snadné čtení

Vzhledem ke zvolenému univerzálnímu formátu PDF lze knihu číst nejen na stolním PC, ale i v mobilních telefonech nebo tabletech s operačním systémem Android nebo zařízeních, jako je iPod či MacBook Air.

Rady ověřené praxí

Řádky sepsané v souboru nejsou z teoretických příruček pro běžce. Každou radu jsem osobně vyzkoušel a po nějakou dobu praktikoval. Ty, které se osvědčily, najdete právě v této knize. Už žádné teorie. Pouze praxe!

Navždy zdarma

Ne, není v tom žádné ale! Soubor je zcela zdarma a autor si naopak přeje, abyste jej poskytli každému, o kom si myslíte, že by mu mohl pomoci. Bez řešení autorských práv nebo poplatků. Tak s chutí do toho!


Náhledy stránek

Přehled kapitol

Pár slov na úvod

1. Svoboda
2. Neučit se a umět
3. Kondice
4. Nízká časová náročnost
5. Individuálně i týmově
6. Medaile
7. Bez ohledu na počasí
8. Boří společenské hranice
9. Mentální odpočinek
10. V pohybu je život

O autorovi


+ BONUS: 10 rad, jak začít s během

Co přečtením e-booku získáš?

Najdeš konečně cestu ke svému běžeckému cíli.

Zjistíš, že ne vždy musí jít pouze o výkon a umístění ve výsledkové listině.

Uvědomíš si, kolik zbytečných věcí kolem běhu sebou zbytečně vláčíš.

Dobře se zorientuješ v tom, co je pro tebe a tvůj trénink v začátcích důležité.

A kdy si knihu můžeš pořídit?

Hned teď, stačí si ji stáhnout! Je zdarma 🙂

 

Řekli o knize:

Moc hezky napsané. Z trochu jiného úhlu pohledu. Moc děkuji.
Petr S.

Líbí se vám e-book? Sdílejte jej s přáteli.