[fusion_builder_container hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ menu_anchor=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““ background_color=““ background_image=““ background_position=“center center“ background_repeat=“no-repeat“ fade=“no“ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ video_mp4=““ video_webm=““ video_ogv=““ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_loop=“yes“ video_mute=“yes“ overlay_color=““ video_preview_image=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ padding_top=““ padding_bottom=““ padding_left=““ padding_right=““][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ layout=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ border_position=“all“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ center_content=“no“ last=“no“ min_height=““ hover_type=“none“ link=““][fusion_text]

Kontaktní formulář

Vaše vzkazy

 

[fusion_testimonials design=“classic“ backgroundcolor=“#ffffff“ textcolor=“#000000″ random=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““][fusion_testimonial name=“Martina Jaleková“ avatar=“image“ image=“http://jinybeh.cz/wp-content/uploads/2017/01/martina_jalekova_profilovy_obrazek.jpg“ image_border_radius=““ company=““ link=““ target=“_self“]

Je to dva a půl týdne, co jsem se měla možnost seznámit s přítelem mojí velmi blízké kamarádky. Jmenuje se Mirek. Celé setkání bylo velmi příjemným překvapením – člověk citlivý, vnímavý a ještě nadto skvělý kuchař. Zvědavě jsem zavítala na jeho blog. No, jsou blogy a blogy. Nesoudím žádné – nejdůležitější je začít, pak je možno se rozvíjet. Buď jak buď, tenhle blog patří do kategorie pokročilých.

Vzhled – který útočí na dojem jako první – je příjemně vzdušný a znovu jsem se ujistila, že mi prostá bílá momentálně sedí nejvíc.

Další poznání, které mě vyvedlo z omylu, že se o běhu nedá toho moc napsat, bylo jako prozření. A pochopení, že než projdu vše, nějaký čas to zabere. Zřejmě stejně jako jeho autorovi – tohle není pouze několikaměsíční práce. Pochopení, že běh – stejně jako cokoliv jiného, co děláme, protože to milujeme – je součást našeho bytí, je to další rozměr našeho života, který nás činí naplněnými. A patří k tomu nejen samotný krásný pocit z plynutí na vlnách, ale taky boj se sebou, přijímání výzev a hledání způsobů, které člověka posunou, aniž ho ničí.

Zatím poslední, a neméně podstatná věc, které si na Tobě, Mirku, cením, je vytrvalá práce, kterou na sobě děláš a díky které dokážeš na věci nahlížet jiným způsobem, a hlavně dokážeš zvědomovat jevy a procesy, které člověku dřímají někde hluboko v nevědomí, dokud… dokud nepřijde ten správný impulz, který vede k probouzení.

Věřím, že máš správně nakročeno k tomu inspirovat druhé, že se to už děje. Zůstaň bdělý. 🙂

Moc vás oba zdravím,
Martina

P.S. Obsah je pro mně nejdůležitější, ale jako trochu puntičkářská panna musím ještě pod čárou dodat, že občas Ti vypadnou písmenka ve slovech. Pokud to teda není záměr – např. v nejnovějším příspěvku hned v úvodu se zmiňuje závod z „ru“ 20xx. Pokud to uvítáš, můžu Ti hodit echo vždy, když na něco takového přijdu při postupném pročítání.
Mimochodem, ty snídaně s láskou vypadají úžasně! A pak díky Tobě jsem se dozvěděla, že existuje něco jako infografika. A ta diskuse pod článkem – nejsem striktní vegan – ta je teda luxusní. Tam možná časem přihodím polínko do ohně, teda příspěvek do kecárny. 😉

Ať Ti to pořad tak píše i běhá a vaří a vůbec, ať je vše milováno. 🙂

[/fusion_testimonial][/fusion_testimonials]

 

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]