INFOGRAFIKA: 27 receptů na smoothie, které rozhodně nemůžete minout

Home/Ostatní/Infografiky/INFOGRAFIKA: 27 receptů na smoothie, které rozhodně nemůžete minout

INFOGRAFIKA: 27 receptů na smoothie, které rozhodně nemůžete minout

Přichází jaro, říkal jsem své přítelkyni, když jsem se byl včera proběhnout. Příroda se pomalu probouzela ze zimního spánku a slunce, i když málo, začalo hřát. Nevím jak kdo, ale já se po zimě cítím trochu zavalitější, oblejší, těžkopádnější. Takže rozhodně neuškodí po vytvořených zásobách odlehčit 🙂 A na odlehčení je začátek jako stvořený, nemyslíte?

A bych nezůstal jen u myšlenek, začal jsem hledat. A jak se říká, kdo opravdu hledá, opravdu najde 🙂 Můžu si tak vybrat z veganských, bezsojových nebo bezcukrových variant.

INFOGRAFIKA: 27 receptů na smoothie, které rozhodně nemůžete minout - přehled receptůA další zajímavé tipy můžete najít na Visualistan

Co je to smoothie?

Smoothie je mixovaný nápoj s hlavní složkou tvořenou syrovým ovocem, nebo zeleninou (či kombinace obojího) a s dalšími možnými složkami jako jsou voda, led, mléčné produkty (mléko nebo jogurt) a sladidly (zejména med).

Tip.  Proč ze mě nikdy nebude striktní vegan

O smootie, chcete-li o zeleninových a ovocných šťávách, bych se chtěl později rozepsat víc. Prozatím stačí jen tahle infografika. Proč? Hlavně proto, že to, o čem píši, především prakticky zkouším. A to o smoothie zatím neplatí.

Jen zatím 🙂

Odkaz na e-book

NEWSLETTER

Jednou měsíčně vás budu informovat o novinkách (rozhovory, recepty, běžecký trénink atd.) na tomto blogu. Bez spamu a s možností kdykoliv se z odběru odhlásit.

Skvělé, vše proběhlo v pořádku. Novinky z blogu jsou na cestě do vašeho emailu.

By | 2017-04-23T12:57:42+02:00 Únor 12th, 2017|Infografiky|0 Comments

About the Author:

Jsem bloger, aktivní běžec, kuchař ve vegetariánské restauraci a milovník zeleného čaje. Jsem rád v kontaktu s lidmi, kteří mě naplňují a inspirují.

Leave A Comment

5 × five =

Sdílet

Send this to a friend

Ahoj, našel jsem pro tebe zajímavou stránku: INFOGRAFIKA: 27 receptů na smoothie, které rozhodně nemůžete minout! Najdeš ji na této stránce: http://bit.ly/2l8LAj8