NAVIGACE: Úvodní stránka » Blog » INFOGRAFIKA: 27 receptů na smoothie, které rozhodně nemůžete minout

Přichází jaro, říkal jsem své přítelkyni, když jsem se byl včera proběhnout. Příroda se pomalu probouzela ze zimního spánku a slunce, i když málo, začalo hřát. Nevím jak kdo, ale já se po zimě cítím trochu zavalitější, oblejší, těžkopádnější. Takže rozhodně neuškodí po vytvořených zásobách odlehčit 🙂 A na odlehčení je začátek jako stvořený, nemyslíte?

A bych nezůstal jen u myšlenek, začal jsem hledat. A jak se říká, kdo opravdu hledá, opravdu najde 🙂 Můžu si tak vybrat z veganských, bezsojových nebo bezcukrových variant.

INFOGRAFIKA: 27 receptů na smoothie, které rozhodně nemůžete minout - přehled receptůA další zajímavé tipy můžete najít na Visualistan

Co je smoothie?

Smoothie je mixovaný nápoj s hlavní složkou tvořenou syrovým ovocem, nebo zeleninou (či kombinace obojího) a s dalšími možnými složkami jako jsou voda, led, mléčné produkty (mléko nebo jogurt) a sladidly (zejména med).

O smootie, chcete-li o zeleninových a ovocných šťávách, bych se chtěl později rozepsat víc. Prozatím stačí jen tahle infografika. Proč? Hlavně proto, že to, o čem píši, především prakticky zkouším. A to o smoothie zatím neplatí.

Jen zatím :